mobil menu
ara

Demirdöküm kombi f10 hatası ve çözümü

Demirdöküm kombi f10 hatası ve çözümü Demirdöküm kombi de f10 hata mesajı alıyorsunuz ve kombi çalışmıyor mu? Demirdöküm f10 hatası sıklıkla karşımıza çıkan bir hata mesajıdır. Öncelikle f10 hatası ne anlama geliyor bu söyleyelim. Demirdöküm kombi de f10 arıza mesajı kombi kazanında yeteri kadar suyun olmadığı yani su basıncının düştüğü anlamına gelir. Bu f10 arızası demirdöküm Aden, Atron, Nitron, Neva ve Adonis model kombilerde hep aynıdır, yani düşük su basıncının olduğunu gösterir.

Demirdöküm kombi f10 hatası çözümü

Kombi de f10 arızasını düzeltmek için, kombi altında yer alan su vanasını açınız ve kombi su basınç göstergesi 1.5 seviyesine kadar doldurunuz. Bunun sonucunda kombi f10 arızası düzelmiş olacaktır. Bir ekleme yapacak olursak. Ekranınızda f10 hata mesajını gördünüz sonra su basıncına baktınız ama düşük değil aksine çok yüksek 2 nin üzerinde böyle bir sorun ile karşılaşırsanız f10 hatası yüksek su basıncından dolayı uyarı veriyor demektir. Çözümü için bir peteğin su-hava alma bölümünden gerektiği kadar suyu tahliye edersiniz ve basınç düşer, demirdöküm kombi f10 hatası çözüldü, artık kombi normal şekilde çalışacaktır.

Demirdöküm aden kombi f10 hatası, Demirdöküm atron kombi f10 hatası, Demirdöküm nitro kombi f10 hatası, Demirdöküm neva kombi f10 hatası çözümü hep aynı şekildedir.

Hertürlü demirdöküm kombi arızası ve bakımı için bizden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz, 0212 876 0 888. Online olarak da kombi servis ücretini öğrenebilirsiniz, Demirdöküm kombi servis ücreti ne kadar hemen öğrenin.

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Demirdöküm kombi kime ait? »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Demirdöküm nitron kombi hata mesajları

f1 arıza kodu: Demirdöküm nitron kombide f1 arıza kodunun açıklaması kombinin limit term...
22.11.2017| Okunma: 6656

Demirdöküm servisi

İklimlendirme sektöründe ülkemizde lider firmaların arasında yer alan demirdöküm markası, hem kombi hem de klima alanında oldukça geniş bir yelpazeye ...
11.11.2017| Okunma: 4930

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle