mobil menu
ara

Demirdöküm nitron kombi hata mesajları

Demirdöküm nitron kombi hata mesajları

f1 arıza kodu: Demirdöküm nitron kombide f1 arıza kodunun açıklaması kombinin limit termostatın da sorunun var demektir. Aşırı ısınma meydana gelmiş bu nedenle de kombi kendini kullanıma kapatmıştır. Kombi servisi’ni aramalısınız.

f2 arıza kodu: Kombi de sıcak su ntc bağlantılarında sorun olduğu anlamına gelen f2 arıza uyarısı sıcak su alamazsınız.

f4 arıza kodu: Kombi ateşleme yapmıyor demektir. Bu durumda ya kombiye gaz gelmiyordur ya da iyonizeysen sorunu vardır. Sorunun tespit edilmesi hem de çözümlenmesi için demir döküm kombi servisi’ni aramalısınız.

Demirdöküm  nitron kombi hata kodları

Demirdöküm  nitron kombi hata mesajları

f5 arıza kodu: Demirdöküm kombini hava akışı sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Cihazın hava prosestatı arızalı diyebiliriz.

f6 arıza kodu: Nitron kombide f6 uyarı kodu belirdi ise dış hava sen sörü bağlantısında sorun var demektir. Baca sen söründe sorun olabilir.

f7 arıza kodu: Hava akışının sağlandığı sensörlerde bağlantı sorunu meydana geldiğinde nitron kombide bu uyarı kodu çıkar.

Demirdöküm  nitron kombi arıza kodları anlamları

f8 arıza kodu: Fan motorunun görev yapmadığı durumlarda kombi ekranında bu uyarı kodu çıkar. Fan motorunun arıza yapmış olmasındandır. Demirdöküm kombi servisi’ni arayınız 0212 876 0 888.

f9 arıza kodu: Kablo bağlantıları yanlış da olabilir yerinden de çıkmış olabilir.

f10 arıza kodu: Demirdöküm nitron kombide f10 arıza kodunun açıklaması kombinin suyunun olması gereken değerden az olduğunu gösterir. Kombi basıncını kontrol ediniz 0,3 barın altında olduğunu görürsünüz. Kombinin alt bölümüne doldurma musluğunu açın ve kombiye 1,5 bar kadar su basın. Kombi işlem sonrasında yine aynı uyarıyı veriyor ise kombiyi kapatın ve yeniden açın kombi çözümlenecektir. Demirdöküm nitron kombi f10 arıza kodu çözümü.

f11 arıza kodu: Nitron kombide sirkülasyon sorunu yaşandığını belirten uyarı kodudur. Kombi içindeki suyu dolaştırmıyor diyebiliriz.

f12 arıza kodu: Nitron kombide f12 arıza kodu voltaj düşüklüğü demektir.  Demirdöküm nitron servisi telefonu 0212 876 0 888.

Demirdöküm kombi hata kodları ve çözümleri.

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Demirdöküm kombi kime ait? »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Demirdöküm yoğuşmalı kombi

Özellikle kış aylarında daha sık aklımıza gelen, doğalgaz faturası nasıl düşür yada doğal gaz dan tasarruf etmek için hangi kombi daha iyidir gibi sor...
06.12.2017| Okunma: 7317

Demirdöküm nitron kombi hata mesajları

f1 arıza kodu: Demirdöküm nitron kombide f1 arıza kodunun açıklaması kombinin limit term...
22.11.2017| Okunma: 6653

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle