Nitromix Yoğuşmalı Kombi

Nitromix Yoğuşmalı Kombi Demirdöküm yoğuşmalı kombi ailesinden olan nitromix kombi, paslanmaz çelikten imal edilen premix eşanjöre sahip olan bu kombi sayesinde, en üst seviyede verim ile çalışarak doğalgaz tasarrufu sağlarsınız, faturanız düşer. Rahatınızdan ödün vermeden demirdöküm nitromix yoğuşmalı kombiyi uzun süre kullanırsınız. En iyi kombi verimi ile ısıtma ve sıcak su rahatlığını yıllar boyu sorunsuz yaşarsınız.

Demirdöküm nitromix yoğuşmalı kombinin çalışması

Nitromix yoğuşmalı kombilerde yoğuşma işlemi, yanma gerçekleştikten sonra meydana çıkan atık gazların yüksek sıcaklıklarının bacadan çıkmadan hemen önce premix eşanjörler ile mevcut tesisat sistemimiz içerisinde bir kez daha değerlendirilmesi işlemini kapsar. Bu işlem sayesinde nitromix kombi verimi 100% yaklaşmakta ve gaz tasarrufu ile faturalarımızın düşmesi sağlamaktadır.

Nitromix kombi fiyatı

Kombi fiyatlarını satış ofislerinden veya internet ne farklı sayfalarda arayıp karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Biz satış değil demirdöküm servisi olarak hizmet vermekteyiz. Yoğuşmalı kombi fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır. Lakin zaman içerisinde sağladığı enerji tasarrufu ile konforunuzdan ödün vermeden faturalarınız aşa yöne doğru düşer. Buda yoğuşmalı kombi ücreti için ödediğiniz fazla paranın size geri dönüşü demektir. Nitromix yoğuşmalı kombi fiyatları, 0212 876 0 888.

Yoğuşmalı kombi bakımı

Tüm kombiler için bakım şarttır. Belirli zaman dilimleri içerisinde kombi bakımının yapılması önemlidir. Kombi arızlarının önceden tespiti, nitromix yoğuşmalı kombi bakımının aksatılmaması sağladığı tasarrufun devamı için de önemlidir. Kombinin ömrü daha uzun olur, yoğuşmalı kombi bakım ücreti ortalama olarak 50 TL ile 350 TL arasında değişebilir. Hemen 0212 876 0 888 den yada online olarak nitromix kombi bakım fiyatın ne kadar öğrenin.

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Demirdöküm nitron kombi hata mesajları »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Beylikdüzü demirdöküm kombi servisi

Farkında değiliz ama evlerimizde ofis veya işyerlerinde en çok hatta hiç durmadan çalışan cihazlarımızdan biriside kombi dir. Elbette yaz aylarında ço...
10.10.2017| Okunma: 4796

Demirdöküm atron kombi arıza kodları

Demirdöküm atron kombi, atron kombi için ihtiyaç duyabileceğiniz arıza kodlarından bazıları aşağıda yer almaktadır. Sıklıkla aklımızda olan, demird...
03.10.2017| Okunma: 6523

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle