mobil menu
ara

Demirdöküm kombi kime ait?

Demirdöküm kombi kime ait? Kombi denince ilk akla gelen markalardan olan Demirdöküm kombi, 1954 yılından bu yana müşterileri ile buluşmaktadır. Peki, Demirdöküm kombi kime ait, Demirdöküm markası kimin biliyor musunuz? Demirdöküm markası sadece kombi değil, Demirdöküm klima yani ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde de en kaliteli ürünleri üretmektedir. Demirdöküm hep ilklerin markasıdır, üretkenliği yüksek ve sektörde öncüdür. Demirdöküm Türkiye' de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini yapmıştır.

Demirdöküm kombi

Demirdöküm kime ait?
1954 bu yana yarım asrı aşmış bir marka olan demirdöküm KOÇ grubu bünyesinde iken, 2007 yılında dünyaca ünlü iklimlendirme sektöründe lider firmalardan olan Vaillant firması tarafından satın alınmıştır. Yani demirdöküm bir alman firması oldu artık, Demirdöküm Vaillant firmasına satıldı. Vaillant grubu Türkiye’de yerini iyice sağlama aldı ve demirdöküm ile gücüne daha büyük bir güç ekledi. Bir alman firması olan Vaillant, demirdöküm markasını daha ileriye götürerek sürekli geliştirmekte ve teknolojiler eklemektedir.

Demirdöküm kombi bakımı ve kombi tamir servisi,

Ülke çapında oldukça geniş bir servis ağına sahip olan demirdöküm kombi, kombi ihtiyaçlarında akla ilk gelen markalardandır. Demirdöküm kombi servisi her daim müşterileri için çalışmakta ve onların sorunlarına çözüm üretmektedir. İstanbul da Demirdöküm kombi bakım servisi veya demirdöküm kombi tamiri için bize hemen ulaşın, 0212 876 0 888. İstanbul geneli tüm ilçe ve semtler için kombi servis hizmeti. Avcılar demirdöküm kombi servisi, Bakırköy demirdöküm kombi servisi, Büyükçekmece demirdöküm kombi servisi, Başakşehir demirdöküm kombi servisi, Bahçelievler demirdöküm kombi servisi, Beylikdüzü demirdöküm kombi bakım servisi.

Demirdöküm kombi servisi fiyatı ne kadar?
Demirdöküm kombi bakım ücreti,
Kombi bakım veya tamir fiyatını ne kadar online öğrenin, Demirdöküm kombi servis fiyatı

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Demirdöküm nitron kombi hata mesajları »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Beylikdüzü demirdöküm kombi servisi

Farkında değiliz ama evlerimizde ofis veya işyerlerinde en çok hatta hiç durmadan çalışan cihazlarımızdan biriside kombi dir. Elbette yaz aylarında ço...
10.10.2017| Okunma: 5670

Demirdöküm atron kombi arıza kodları

Demirdöküm atron kombi, atron kombi için ihtiyaç duyabileceğiniz arıza kodlarından bazıları aşağıda yer almaktadır. Sıklıkla aklımızda olan, demird...
03.10.2017| Okunma: 7724

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle