Demirdöküm kombi hata kodları

Demirdöküm kombi hata kodları F0 arıza kodu: kombinin su basıncının düşük olduğunu belirten koddur. Bu kod ekrana geldiği zaman cihaza 1 ile 2 bar arasında su basarak sorunu çözümleyebilirsiniz. Kombi kodları, demirdöküm aden kombi ariza kodları nelerdir

Demirdöküm kombi hata kodlarının anlamları

F1 arıza kodu: aşırı ısı termostatın da arıza olduğunu belirten koddur. Kombi bu hatayı verdiği sürece cihaz herhangi bir verim sağlamaz. Bu termostatın değişimi gerekmektedir. Servis çağırarak yardım almanız gerekir.

F2 arıza kodu: sıcak su akmasın da etkili olan parçalardan ntc sensorun de arıza meydana geldiğini gösteren koddur. Bu kod cihazın göstergesin de olduğu sürece kombi sıcak su akıtmaz veya akıtmasın da sorunlar yaşar. Demir döküm kombi servisi’nden destek alınız.

F4 arıza kodu: cihazın alev almasın da arıza yaşandığını gösteren hata uyarısıdır. Yani kombi ateşleme yaptıktan sonra alev almıyor ve devreye girmiyor. Gaz gurubunda, iyonizasyonda, elektrotlar da sorun olabilir. Demirdöküm servisi’nden destek alınız.

F5/f6 arıza kodu: kombinin hava akım sırasın da arıza meydana getirdiğini böylelikle cihazın f5 uyarısı verdiğini göstermektedir. Kombinin baca sensorun de problem olabilir. Servis ile görüşerek kombiye müdahale ettiriniz.

Oc arıza kodu: hava proses atının bağlı duruma geçtiğini gösteren kodun açıklamasıdır. Cihazın ekranın da bu kod varsa kombiye re set atınız. Reset den sonra düzelmiyor ise demirdöküm servisi tarafından kombiye müdahale ettiriniz.

CC Arıza Kodu: Baca sen sörünün iptale alındığını gösteren koddur. Demir döküm servisini arayarak sorunun çözümü için yardım alınız. 0212 876 0 888 Demirdöküm kombi servisi.

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Nitromix Yoğuşmalı Kombi »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Beylikdüzü demirdöküm kombi servisi

Farkında değiliz ama evlerimizde ofis veya işyerlerinde en çok hatta hiç durmadan çalışan cihazlarımızdan biriside kombi dir. Elbette yaz aylarında ço...
10.10.2017| Okunma: 4300

Demirdöküm atron kombi arıza kodları

Demirdöküm atron kombi, atron kombi için ihtiyaç duyabileceğiniz arıza kodlarından bazıları aşağıda yer almaktadır. Sıklıkla aklımızda olan, demird...
03.10.2017| Okunma: 5858

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle