Demirdöküm kombi hata kodları

Demirdöküm kombi hata kodları F0 arıza kodu: kombinin su basıncının düşük olduğunu belirten koddur. Bu kod ekrana geldiği zaman cihaza 1 ile 2 bar arasında su basarak sorunu çözümleyebilirsiniz. Kombi kodları, demirdöküm aden kombi ariza kodları nelerdir

Demirdöküm kombi hata kodlarının anlamları

F1 arıza kodu: aşırı ısı termostatın da arıza olduğunu belirten koddur. Kombi bu hatayı verdiği sürece cihaz herhangi bir verim sağlamaz. Bu termostatın değişimi gerekmektedir. Servis çağırarak yardım almanız gerekir.

F2 arıza kodu: sıcak su akmasın da etkili olan parçalardan ntc sensorun de arıza meydana geldiğini gösteren koddur. Bu kod cihazın göstergesin de olduğu sürece kombi sıcak su akıtmaz veya akıtmasın da sorunlar yaşar. Demir döküm kombi servisi’nden destek alınız.

F4 arıza kodu: cihazın alev almasın da arıza yaşandığını gösteren hata uyarısıdır. Yani kombi ateşleme yaptıktan sonra alev almıyor ve devreye girmiyor. Gaz gurubunda, iyonizasyonda, elektrotlar da sorun olabilir. Demirdöküm servisi’nden destek alınız.

F5/f6 arıza kodu: kombinin hava akım sırasın da arıza meydana getirdiğini böylelikle cihazın f5 uyarısı verdiğini göstermektedir. Kombinin baca sensorun de problem olabilir. Servis ile görüşerek kombiye müdahale ettiriniz.

Oc arıza kodu: hava proses atının bağlı duruma geçtiğini gösteren kodun açıklamasıdır. Cihazın ekranın da bu kod varsa kombiye re set atınız. Reset den sonra düzelmiyor ise demirdöküm servisi tarafından kombiye müdahale ettiriniz.

CC Arıza Kodu: Baca sen sörünün iptale alındığını gösteren koddur. Demir döküm servisini arayarak sorunun çözümü için yardım alınız. 0212 876 0 888 Demirdöküm kombi servisi.

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Demirdöküm isofast arıza kodları »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi

Nitron yoğuşmalı kombiler, kombiden çok ötesi Demirdöküm nitron u keşfedin. DemirDöküm Nitron Condense, şık tasarımı ile istediğiniz...
12.12.2017| Okunma: 5058

Nitromix Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm yoğuşmalı kombi ailesinden olan nitromix kombi, paslanmaz çelikten imal edilen premix eşanjöre sahip olan bu kombi sayesinde, en üst seviye...
07.12.2017| Okunma: 5842

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle