mobil menu
ara

Demirdöküm atron kombi arıza kodları

Demirdöküm atron kombi arıza kodları Demirdöküm atron kombi, atron kombi için ihtiyaç duyabileceğiniz arıza kodlarından bazıları aşağıda yer almaktadır. Sıklıkla aklımızda olan, demirdöküm atron kombi resetleme, demirdöküm atron kombi arıza kodları, f05 hatası ve diğer tüm atron kombi kullanımı ile ilgili bilgiler;

F1 arıza kodu: Demirdöküm Atron kombi de aşırı ısınma meydana geldiğini belirten arıza kodudur. Bu durumda limit termostatında sorun var diyebiliriz. Parça değişimi gerekeceği için demirdöküm atron servisi ile görüşmeniz uygun olacaktır. İstanbul demirdöküm kombi bakım servisi, 0212 876 0 888

F2 arıza kodu: Sıcak su ntc sinde sorun olduğunu belirten uyarı kodudur. Bu durumda sıcak su sensörü arızalı olduğu için kombi sıcak su vermez. Sorunun çözümlenmesi için sensor değişimi gerekmektedir. 

Demirdöküm Atron kombi arıza kodları, atron hata kodları çözümleri; 

F3 arıza kodu: Kombinin tesisata yolladığı suyun değerini ölçme görevinde olan sensöründe bağlantı sorunu yaşanıyor olduğunu gösterir. Herhangi bir işlem için müdahale etmeyiniz. Demirdöküm kombi Servisi’ni 0212 876 0 888 numaralı telefondan arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kombi servis fiyatını online olarak da öğrenebilirsiniz.

F4 arıza kodu: Cihazın ateşlemeyi yapmadığını belirten bu hata kodunda cihaz ateşlemeyi sağlamadığı için verimli olmaz. Gaz valfinde ya da iyonizasyonda sorun var diyebiliriz. Demirdöküm teknik servisini arayarak konu hakkında bilgi alınız.

F5 arıza kodu: Hava akışının sağlanmadığını belirten hata kodudur. Kombi ekranında bu uyarı kodu belirdi ise hava prosestatı arızalı olabilir. Parça değişimi gerekebilir, Online demirdöküm atron kombi tamir ücretini öğrenebilirsiniz.

F6 arıza kodu: Cihazın tesisata gönderdiği suyun dönüş değerini ölçme görevinde olan sensörünün arızalı olduğunu belirten hata kodudur.

F7 arıza kodu: Gaz armatürün de sorun var demektir. Gaz armatöründe sorun olduğu için cihaz ateşleme yapmaz doğal olarak da kombi verim sağlamaz. Parça değişimi gerekebilir, Online demirdöküm atron kombi tamir ücretini öğrenebilirsiniz.

F8 arıza kodu: Cihazın tesisat devresine göndermekte olduğu suyun değerini ölçme görevinde olan sen söründe aşırı ısınma problemi olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda sensor değişimi gerekebilir. Demirdöküm kombi Servisi’ni 0212 876 0 888 numaralı telefondan arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kombi tamir fiyatını online olarak da öğrenebilirsiniz.

F9 arıza kodu: Kısa devre sorunu olduğunu belirten hata kodudur. Parça değişimi gerekir.

F10 arıza kodu: Demirdöküm atron kombinin basıncının 0,3 barın altında olduğunu gösteren uyarı kodudur. Bu durumda kombiye 1,5 bar kadar doldurma musluğu ile su basmalı ve cihaza reset atarak sorunu çözebilirsiniz.

F11 arıza kodu: Demirdöküm atron kombide su akışı sağlanmıyor demektir. Bu durumda kombi içinde su dolaşımı olmuyor diyebiliriz.

F12 arıza kodu: Daireye gelen voltajın 165 v altında olduğunu belirten arıza kodudur. Bu durumda cihazı kullanmamalı voltaj dengeleyici özellikte olan regülatör cihazını kullanmalısınız. Aksi taktirde cihazın içinde bulunan parçaları zarar görerek yanabilir.

F13 arıza kodu: Demirdöküm atron kombinin kalorifer gidiş ve dönüş sensörlerinin arasındaki sıcaklık farkında problem olduğunu belirten kombi arıza kodu mesajıdır. Demirdöküm kombi Servisi’ni 0212 876 0 888 numaralı telefondan arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kombi tamir fiyatını online olarak da öğrenebilirsiniz.

Sonraki Bilgi Yazımız
ara kısa

Demirdöküm isofast arıza kodları »
Demirdöküm Kombi Teknik Servis Bilgileri
Demirdöküm kombi hata kodları

F0 arıza kodu: kombinin su basıncının düşük olduğunu belirten koddur. Bu kod ekrana geldiği zaman cihaza 1 ile 2 bar arasında su basarak sorunu...
24.09.2017| Okunma: 6307

Demirdöküm kombi servisi ne kadar?

Demirdöküm kombi servis fiyatı ilk olarak kombinin modeline göre sonra servis işlemi sırasında yapılan işlemlere göre farklılık gösterir. Demirdökü...
28.08.2017| Okunma: 6109

DemirDöküm Kombi Bakım Servisi 2020 ©

xhtml css alexa Demirdöküm kombi servisiSitemapGoogle